Phillips-ruuvimeisseli, 2K-SwissGrip-kahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Swiss Grip -voimakahva, jossa ihoystävällinen elastomeerivaippa ja ydin erityisen sitkeästä ja iskunkestävästä polypropeenista. Myös märillä tai öljyisillä käsillä voidaan siirtää suuria vääntömomentteja.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erinomainen sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Kahvoissa on "Rainbow"-värikoodaus, jonka ansiosta löydät nopeasti oikean teräkoon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | SwissGrip-ruuvitaltat |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Sarja | SwissGrip |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 667695 |
|---|---|
| EAN | 7610733244515 |