Jännitteenkoetin, erikoislaatu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muovikahva eristetyllä ruuvitalttaterällä ja klipsillä.
Ensiluokkainen terä, koko 3,5 ilman klipsiä. Mittausalue 220–250 V.
Huomautus
Nämä jännitteenkoettimet täyttävät turvallisuusmääräykset standardin VDE 0680/6 mukaisesti. Neonlamppuja ei siksi voi vaihtaa.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jännitetesteri |
| Kokonaispituus | 175 mm |
| Terän pituus | 75 mm |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Terän leveys | 3,5 mm |
| Klipsi | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 665022 |
|---|---|
| EAN | 7610733298945 |