Elektroniikkaruuvimeisseli Pozidriville ESD 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa kääntyvä pääty.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Työkalukahva johtavaa muovia, ESD-soveltuva.
Käyttötiedot
Töihin elektronisten komponenttien parissa alueilla, joissa on sähköstaattisen purkauksen vaara.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | Pozidriv-ruuvitaltta |
| Valmistajan merkintä | 1555 PZ ESD Micro |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6699100 |
|---|---|
| EAN | 4013288039149 |