Yksinapainen vaihekynä 3 mm 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muovikahva, eristetty ruuvimeisselinterä ja klipsi.
Mittausalue 150–250 V.
Huomautus
Nämä jännitteenkoettimet täyttävät VDE 0680/6 -standardin mukaiset turvallisuusmääräykset. Siksi merkkilamppuja ei voi vaihtaa.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jännitetesteri |
| Testausalue | 150–250 V |
| Kokonaispituus | 145 mm |
| Terän pituus | 70 mm |
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | 247 |
| Terän leveys | 3 mm |
| Klipsi | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6650303 |
|---|---|
| EAN | 4013288140289 |