Elektroniikkaruuvitaltta uralle, muovikahvalla 3,5 mm
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6644003,5
- Varastotilanne
- 161kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
5,35€
Tuotekuvaus
Malli
Kapea terä, jossa on tasoparalleelisesti sivulle siirretty talttakärki. Kahva läpinäkyvää, iskunkestävää muovia.
Materiaali
PB Swiss Tools -erikoisseos, nikkelöity ja kromattu, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta |
| Terän pituus | 90 mm |
| Kokonaispituus | 205 mm |
| Taltan paksuus a | 0.5 mm |
| Taltan leveys b | 3.5 mm |
| Terän nimitys | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6644003,5 |
|---|---|
| EAN | 7610733086306 |