Elektroniikkaruuvitaltta uralle, muovikahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kapea terä, jossa on tasoparalleelisesti sivulle siirretty talttakärki. Kahva läpinäkyvää, iskunkestävää muovia.
Materiaali
PB Swiss Tools -erikoisseos, nikkelöity ja kromattu, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta |
| Terän pituus | 70 mm |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Taltan paksuus a | 0.3 mm |
| Taltan leveys b | 2 mm |
| Terän nimitys | 00 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 664400 |
|---|---|
| EAN | 7610733086283 |