Elektroniikkaruuvitaltta uralle, muovikahvalla 2,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6644002,5
- Varastotilanne
- 812kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Kapea terä, jossa on tasoparalleelisesti sivulle siirretty talttakärki. Kahva läpinäkyvää, iskunkestävää muovia.
Materiaali
PB Swiss Tools -erikoisseos, nikkelöity ja kromattu, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Vetoprofiili | Talttapääruuvitaltta |
| Terän pituus | 80 mm |
| Kokonaispituus | 190 mm |
| Taltan paksuus a | 0.4 mm |
| Taltan leveys b | 2.5 mm |
| Terän nimitys | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6644002,5 |
|---|---|
| EAN | 7610733086290 |