Elektroniikkaruuvimeisseli, Torx®-kannalle
Styckpris:
6,73€
Tuotekuvaus
Malli
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa on mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin suuri sitkeys. Kromattu pinta, musta kärki.
Terä PB Swiss Tools -erikoisseoksesta, jossa on mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin suuri sitkeys. Kromattu pinta, mustat kärjet.
TX6:sta alkaen Torx®-profiili reiällä ruuveille, joissa on tai ei ole varmistustappia.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristykseen elektroniikkatöissä. Ihanteelliset herkkiin säätö- ja hienosäätötöihin.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | PB Swiss Tools -erikoisseos |
|---|---|
| Kääntyvä suojakupu | kyllä |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Vetoprofiili | Ruuvimeisseli reikällisille TORX®-ruuveille |
| Kokonaispituus | 143 mm |
| Vetoprofiili | Ruuvimeisseli reikällisille TORX®-ruuveille |
| Torx®-profiili | TX7 |
| Reikä Torx®-profiilissa | kyllä |
| Terän pituus | 50 mm |
| Kokonaispituus | 143 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 625775 |
|---|---|
| EAN | 7610733268542 |