Elektroniikkaruuvimeisseli Phillipsille, ESD 00
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G66889500
- Varastotilanne
- 198kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva kääntyvällä päällä.
Terä PB Swiss Toolsin erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erittäin suurella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Työkalun kahva johtavaa muovia, ESD-soveltuva.
Käyttötiedot
Työhön elektronisten komponenttien parissa alueilla, joilla on elektrostaattisen purkauksen riski.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 153 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Terän pituus | 60 mm |
| Kokonaispituus | 153 mm |
| Ristipääuran koko | 00 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G66889500 |
|---|---|
| EAN | 7610733268337 |