Elektroniikkaruuvimeisseli Phillipsille, ESD
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva kääntyvällä päällä.
Terä PB Swiss Toolsin erikoisseoksesta, mahdollisimman suurella kovuudella ja erittäin suurella sitkeydellä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Työkalun kahva johtavaa muovia, ESD-soveltuva.
Käyttötiedot
Työhön elektronisten komponenttien parissa alueilla, joilla on elektrostaattisen purkauksen riski.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 153 mm |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Terän pituus | 60 mm |
| Kokonaispituus | 153 mm |
| Ristipääuran koko | 00 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 668895 |
|---|---|
| EAN | 7610733268337 |