Yleisräikkä (ilman kärkeä) 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suunta vaihdettavissa räikkäpäässä olevan vivunavulla myötäpäivään, vastapäivään, lukitusasentoon. Kaikki kuluvat osat karkaistut. Varsi tarkkuusteräsputkea. Ruuvattava räikkäpään kansi pitää nelikulmaholkin tukevasti paikoillaan räikkäpään sisällä.
Raaka-aine
Erikoisterästä, pinta mustattu, kahva kiiltävä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Kokonaispituus | 330 mm |
| Räikkäpään leveys | 56 mm |
| Lukituspään korkeus | 10 mm |
| Räikkäpään leveys | 29.5 mm |
| Sallittu vääntömomentti | 100 Nm |
| Valmistajan merkintä | R0-HA155 |
| Kokonaispituus | 170 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6294000 |
|---|---|
| EAN | 2050001013828 |