Yleisräikkä (ilman kärkeä)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suunta vaihdettavissa räikkäpäässä olevan vivunavulla myötäpäivään, vastapäivään, lukitusasentoon. Kaikki kuluvat osat karkaistut. Varsi tarkkuusteräsputkea. Ruuvattava räikkäpään kansi pitää nelikulmaholkin tukevasti paikoillaan räikkäpään sisällä.
Raaka-aine
Erikoisterästä, pinta mustattu, kahva kiiltävä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Kokonaispituus | 330 mm |
| Räikkäpään leveys | 56 mm |
| Lukituspään korkeus | 25.8 mm |
| Räikkäpään leveys | 56 mm |
| Sallittu vääntömomentti | 400 Nm |
| Valmistajan merkintä | R3-HA300 |
| Kokonaispituus | 330 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 629400 |
|---|---|
| EAN | 2050001013859 |