Räikkäpää 3/4 tuumaa ilman kahvaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3122-D 20
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat DIN 3122 / 3123:n mukaisesti, ulkonelikulmat DIN 3120 B 20:n mukaisesti jousitapilla, sisänelikulmat DIN 3120 D 20:n mukaisesti reiällä ja vapautuspainikkeella.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, hilseilemätön nikkelipinnoitettu kromaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Kokonaispituus | 165 mm |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa |
| Hampaiden lukumäärä | 36 |
| Normi | DIN 3122 |
| Räikkäpään leveys | 70 mm |
| Räikkäpään leveys | 70 mm |
| Kokonaispituus | 165 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G645000 |
|---|---|
| EAN | 4018754013425 |