Hylsysarja, 3/4 tuuman nelikanta, 15 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset, ulkonelikannat DIN 3120-B 20 jousitapilla, sisänelikannat DIN 3120-D 20 reiällä ja vapautuspainikkeella.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Toimitussisältö taulukkokäyttöön
9 hylsyä − kuusiokanta: nro 644500 koot 32; 34; 36; 38; 41; 46; 50; 55; 60
1 liukuva pää: nro 645500
1 nivel: 1 kpl
2 jatkoa: nro 645400 200 ja 400 mm
1 räikkäpää: nro 645000
1 kahva: nro 646200
Säilytys: teräslaukussa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Teräslaukku |
| Pituus | 575 mm |
| Leveys | 220 mm |
| Korkeus | 86 mm |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa; 3/4 tuumaa; 3/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavain; kuusiokolohylsyavain; kuusiokolohylsyavain |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa; 3/4 tuumaa; 3/4 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 32–60 mm |
| Osien lukumäärä | 15 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G644100 |
|---|---|
| EAN | 4018754080083 |