Kuusikulmahylsy 3/4 tuumaa 60 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124-S
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä viistetty nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Avainvälit tiukoin toleranssein. Sisäneliö DIN 3120-D 20:n mukaan, reiällä ja vapautuspainikkeella.
Materiaali
Kromiseosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsy |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 78 mm |
| Pituus | 80 mm |
| Avaimenväli | 60 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64450060 |
|---|---|
| EAN | 4018754008902 |