T-kahva, 1/4 tuumaa, integroidulla räikällä 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
Ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120-A 6,3 mukaan jousikuulalla, sisäpuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Rakenne
Materiaalivalinta ja erityinen taontamenetelmä takaavat optimaalisen toiminnan ja pitkän käyttöiän.
Ergonominen kaksikomponenttikahva sormisyvennyksillä ja miellyttävällä tuntumalla erittäin hyvää voimansiirtoa ja väsymätöntä työskentelyä varten. Vasen- ja oikeakäyntiin (vaihtovivulla). Integroitu hienohampainen räikkä (80 hammasta / paluukulma 4,5°) helpottaa ja nopeuttaa ruuvausta myös pikapyöritysholkin ansiosta ilman vaivalloista uudelleenasetusta.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 110 mm |
| Pikairrotuksella | ei |
| Ulosheittimellä | kyllä |
| Hampaiden lukumäärä | 80 |
| Räikkäväännin, käännettävä | kyllä |
| Kokonaispituus | 110 mm |
| Kahvan materiaali | 2-komponenttinen |
| Valmistajan merkintä | 411 A RA |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6330281/4 |
|---|---|
| EAN | 4013288222817 |