Neliöväännin tapilla
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Jousitetulla tapilla.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, fosfatoitu.
Käyttötiedot
Käytetään välikappaleena hylsyjen asentamiseen (sisäinen neliövääntiö) kuusiokiinnitteisiin ruuvinvääntimiin.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Neliötappi |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Pinta | fosfatoitu |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Normi | DIN 7428 |
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliövääntö | 1/4 tuumaa |
| Kiinnitys konepuolella | Pyörövarsi ⌀ 7 mm, jossa vedin |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Pinta | fosfatoitu |
| Normi | DIN 7428 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650000 |
|---|---|
| EAN | 4045197214416 |