Kromattu kuusiokoloavain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmikas varsi, optimoidut sivupituudet. PB Swiss Tools -erikoisseos, maksimaalinen kovuus ja erittäin suuri sitkeys.
Nikkelöity ja kromattu pinta (koko 0,7 ja 0,9 poltto-/mustapintaiset).
Tekniset tiedot
| Pinta | mustapintainen; mustapintainen; mustapintainen |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Materiaali | PB Swiss Tools -erikoisseos |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Varren pituus | 46×13 mm |
| Kuusikulmainen | 1.3 mm |
| Pinta | kromattu; kromattu; kromattu |
| Kuusikulmainen | 1.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 626030 |
|---|---|
| EAN | 7610733201662 |