Kuusiokoloavaimet, jauhemaalatut
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmavarsi, optimoidut varren pituudet. PB Swiss Tools -erikoisseos, jossa mahdollisimman suuri kovuus ja erittäin korkea sitkeys.
Nikkelöity, kromattu ja jauhemaalattu pinta, jonka ansiosta avain löytyy helposti selkeän ”Rainbow”-värikoodauksen avulla.
Tekniset tiedot
| Pinta | jauhemaalattu; jauhemaalattu; jauhemaalattu |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Materiaali | PB Swiss Tools -erikoisseos |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Varren pituus | 58×18 mm |
| Kuusikulmainen | 2 mm |
| Pinta | jauhemaalattu; jauhemaalattu; jauhemaalattu |
| Kuusikulmainen | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 626034 |
|---|---|
| EAN | 7610733200764 |