Kuusiokulmaruuvitaltta, kulmamalli, voimapäällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttikahva. Iskunkestävää muovia oleva ydin, jossa momentti- ja mukavuusoptimoitu tartunta-alue. Kuusiokärki kromivanadiiniterästä, kauttaaltaan karkaistu (korkea sitkeys), kromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Kuusikulmainen | 10 mm |
| Kokonaispituus | 195 mm |
| Kulmikkaat terälehdet | kyllä |
| Terän pituus | 75 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 627501 |
|---|---|
| EAN | 4045197951366 |