Lenkkiavain jatkoputkelle (ilman putkea)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu, karkea malli, noin 80° taivutus. Jousitettu lukitustappi työnnettävälle putkelle nro 618600 / 618610.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Tuotetyyppi | Ruuviavain |
| Avaimen pituus | 365 mm |
| Rengas-⌀ d | 104 mm |
| Avaimenväli | 70 mm |
| Rengas-⌀ d | 104 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 618510 |
|---|---|
| EAN | 4045197973634 |