Rengasavain jatkoputkelle (ilman putkea)
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu, karkea malli noin 80° taivutuksella. Jousitettu lukitustappi liitosputkille nro 618600 / 618610.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
| Avaimen pituus | 235 mm |
| Rengas-⌀ d | 49 mm |
| Avaimenväli | 32 mm |
| Rengas-⌀ d | 49 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 618500 |
|---|---|
| EAN | 4010886603413 |