Lyöntirengasavain, litteä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7444
Rakenne
Taottu, lyhyt ja vahva profiilivarsi sekä vahvistettu lyöntipää.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, fosfatoitu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
|---|---|
| Pinta | fosfatoitu |
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
| Valmistusprosessi | taottu |
| Normi | DIN 7444 |
| Avaimen pituus l | 166 mm |
| Avaimenväli | 24 mm |
| Rengas-⌀ d | 40.5 mm |
| Renkaan korkeus h | 15 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 619161 |
|---|---|
| EAN | 4062406097523 |