Iskurengasavain, litteä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottuja, lyhyellä, vahvalla profiilivarrella ja vahvistetulla lyöntipäällä.
Erittäin ohut rengas; avainväli tarkoin toleranssein ruuvaustöihin ahtaissa tiloissa. Koska rengas on korkeampi kuin standardoidut mutterit, avain ei pääse juuttumaan. Vahvempi kuin vastaava ruuvi.
Materiaali
Kromi-seosteräs, vihreäksi lakattu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromiterässeosta |
|---|---|
| Pinta | vihreäksi maalattu |
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
| Valmistusprosessi | pudotustakottu |
| Normi | DIN 7444 |
| Avaimen pituus l | 195 mm |
| Avaimenväli | 36 mm |
| Rengas-⌀ d | 52.4 mm |
| Renkaan korkeus h | 26 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 619000 |
|---|---|
| EAN | 4018754023165 |