Jakoavain / räikkärengasavain, tuumakoot
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu. Rengaspäässä erittäin kevyesti käyvä, tukeva räikkärengas. Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 0 astetta |
| Avaimen koot | tuuma |
| Leuan korkeus h1 | 10.2 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 14.5 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 500 Nm |
| Rengas-⌀ d | 47.1 mm |
| Avaimen pituus l | 325 mm |
| Avaimenväli | 1 tuuma |
| Avaimenväli | 1 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614825 |
|---|---|
| EAN | 4045197331298 |