Kiintoavain / rengasräikkäavain, lyhyt malli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaottu. Rengaspäässä erittäin kevyesti käyvä, tukeva rengasräikkä. Erittäin pieni kääntökulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | muottitaottu |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 0 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 8.1 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 11.2 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 300 Nm |
| Rengas-⌀ d | 33.4 mm |
| Avaimen pituus l | 130 mm |
| Avaimenväli | 18 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614816 |
|---|---|
| EAN | 4045197199201 |