Iskuavain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 133
Rakenne
Tukeva malli; taottu. Avainväli tiukoin toleranssein, leukakulma 15°.
Materiaali
Erikoisteräs, musta pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Materiaali | erikoisterästä |
| Valmistusprosessi | taottu |
| Leuan kulma | 15 astetta |
| Avaimen pituus l | 405 mm |
| Leukapaksuus hmax | 34.5 mm |
| Avaimenväli | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 613401 |
|---|---|
| EAN | 4062406097882 |