Kloskruvavain 46 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu, vakaa varsi ja tukeva leuka.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Asennustöihin vaikeapääsyisissä paikoissa.
Huomautus
Sopivat vääntötapit löydät numeroista 621600−621800.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
| Avaimen pituus l | 315 mm |
| Pään paksuus h | 15 mm |
| Reiän ⌀ | 21 mm |
| Avaimenväli | 46 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61280046 |
|---|---|
| EAN | 4024089010015 |