Sylinterikantainen kiertotappi 20x630 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 900
Sopii
Hylsyavaimeen nro 620120 / 620500 sekä kynsiruuvavaimeen nro 612800.
Materiaali
Kromattu erikoisteräs.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sorvaustappi |
|---|---|
| Materiaali | Erikoisterästä, kromattu |
| Normi | DIN 900 |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| ⌀ | 20 mm; 20 mm; 20 mm |
| Kokonaispituus | 630 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62160020X630 |
|---|---|
| EAN | 4260089051713 |