Räikkäavain 1/4" bits-kärjille C 6,3 ja E 6,3 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
1/4" bits-kärjille, joissa on C6,3 varsi ja E6,3 varsi.
Rakenne
Vasen-/oikeakäynti vaihdettavissa vivulla.
4° työskentelykulma. 2K-kahvalla ja integroidulla ripustuslaitteella.
Bitinpidin D6,3 / F6,3.
Tekniset tiedot
| Hampaiden lukumäärä | 90 |
|---|---|
| Kärkipidike | D 6,3; F 6,3 |
| Tuotetyyppi | Kärkitera |
| Pituus | 116 mm |
| Leveys | 22 mm |
| Korkeus | 12 mm |
| Taivutetut | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6766961/4 |
|---|---|
| EAN | 4000896235346 |