Kiinnitys magneetilla / jousirenkaalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksiosaisissa järjestelmissä pidin ja ruuvauskärki ovat erillään. Kulutuksen yhteydessä riittää siksi pelkän ruuvauskärjen vaihto.
Pikavaihtovarsi, jossa magneetti ja lukkorengas C 6,3 -kärjille (magneetti pitää ruuvin paikallaan).
Huomautus
Rapidaptor-vapaakäyntinen pikavaihtovarsi (nro 675035 koko 6,3F).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | bittipidike |
|---|---|
| Koneistettavissa | kyllä |
| Kiinnityksen kuusiokanta | 7 mm |
| Valmistajan merkintä | 899/8/1 |
| Kokonaispituus | 74 mm |
| Kiinnitys konepuolella | ⌀ 7 mm (kynsikytkin) |
| Kuusiovääntö | D 6,3 (1/4 tuumaa) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 675010 |
|---|---|
| EAN | 4013288017697 |