Kuusiokoloterä Halfmoon, 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kärkiruuvitaltta nro 66 9931.
Elektroniikkaruuvitalttasarjat nro 669630 / 669930.
Rakenne
Terä korkealaatuista työkaluterästä.
Huomautus
Lisää kärkiteriä numeroilla 669933 – 669936.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Kiinnitysprofiili | Halfmoon |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
| Profiilin halkaisija, vetopuoli | 4 mm |
| Terä-⌀ | 2.8 mm |
| Terän pituus | 20 mm |
| Valmistajan merkintä | 840/9 C |
| Kokonaispituus | 44 mm |
| Kuusikulmainen | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 669934 |
|---|---|
| EAN | 4013288168313 |