Nivelhylsy, 3/8 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124 L
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiililla, joka säästää ruuveja ja muttereita. Jännityksettömästi ja vääntymättä karkaistu öljykylvyssä tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| ⌀ ulostulopuolella | 18.3 mm |
| Pituus | 48 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637400 |
|---|---|
| EAN | 4018754002498 |