IMPACT-ruuvinväänninhylsy kuusiokanta, 1/2 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Järeä rakenne käytettäväksi sähkö- tai paineilmakäyttöisten mutterinvääntimien kanssa. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla lukitustapilla ja kumirenkaalla.
Tappi korkealegiroitua erikoisterästä.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustattu pinta.
Huomautus
Impact-teränpidin 7/16 tuuman yksittäisille biteille, täydellisenä teränpitimen kanssa. Varaosaterät ovat saatavana numerolla 651321.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 25 mm |
| Kuusikulmainen | 6 mm |
| Pituus | 52 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 651301 |
|---|---|
| EAN | 4991644362158 |