IMPACT-ruuvinväännin hylsykuusiokolo, 3/8 tuumaa Pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Raskas malli käytettäväksi sähkö- tai paineilmatoimisilla mutterinvääntimillä. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla liitostapilla ja kumirenkaalla.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustapinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyt |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Pituus | 65 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 25 mm |
| Avaimenväli | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650200 |
|---|---|
| EAN | 4045197335586 |