IMPACT-kuusiokolokärkihylsy, 3/8 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Järeä rakenne käytettäväksi sähkö- tai paineilmakäyttöisten mutterinvääntimien kanssa. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla liitostapilla ja kumirenkaalla.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustapintainen.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pituus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 22 mm |
| Avaimenväli | 15 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650100 |
|---|---|
| EAN | 4045197214676 |