IMPACT-ruuvaushylsy kuusiokanta, 1/4 tuumaa pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3129
Rakenne
Vankka malli erityisesti sähkö- tai paineilmakäyttöisiin iskeviin ruuvinvääntimiin. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan. Profiili vastaa AS-Drive-profiilia, joka säästää ruuveja ja muttereita.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustattu pinta.
Tekniset tiedot
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pituus | 50 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 9.5 mm |
| Avaimenväli | 5.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650045 |
|---|---|
| EAN | 4045197586568 |