IMPACT-kuusiokoloruuvauskärkihylsy, 1/4 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3129
Rakenne
Raskas rakenne, erityisesti sähkö- tai paineilmakäyttöisiin iskeviin ruuvinvääntimiin. Poikkireikä ja rengasura kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukainen. Profiili vastaa AS-Drive-profiilia, joka säästää ruuveja ja muttereita.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, bruneroitu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavaimet |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pituus | 23 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 9.4 mm |
| Avaimenväli | 5.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650040 |
|---|---|
| EAN | 4045197214485 |