IMPACT-ruuvaushylsy kuusio, 1/4 tuumaa, magneetilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3129
Malli
Raskas rakenne erityisesti sähkökäyttöisiin tai paineilmakäyttöisiin iskeviin ruuvinvääntimiin. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan. Profiili vastaa AS-Drive-profiilia, joka säästää ruuveja ja muttereita.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustapintainen.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pituus | 25 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 12,8 mm |
| Avaimenväli | 8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650050 |
|---|---|
| EAN | 4045197214560 |