IMPACT-hylsyavainhylsy, 3/8 tuumaa Torx®-ruuveille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Raskas malli käytettäväksi sähkö- tai paineilmatoimisissa mutterinvääntimissä. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla lukitustapilla ja kumirenkaalla.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustapinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
| Pituus | 32 mm |
| Torx®-profiili | E10 |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 12.5 mm |
| Profiilimitta a | 9.42 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 650500 |
|---|---|
| EAN | 4045197214782 |