Iskuhylsysarja Torx®-ruuveille, 1/2" nelikanta, 9-osainen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaiset;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset.
Sisä-/ulkoneklikannat standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Käyttötiedot
Sisä-Torx®-ruuveille, kierre M4–M14.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvitalttahylsyt: 9 kpl, koot TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45; TX50; TX55; TX60
Säilytys: tekstiilipussi tarrakiinnityksellä
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainsovitin |
|---|---|
| Pituus | 165 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Vetoprofiili | Ruuvitaltat TORX®-ruuveille; Ruuvitaltat TORX®-ruuveille; Ruuvitaltat TORX®-ruuveille |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 9 |
| Valmistajan merkintä | 8767 C HF 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639516 |
|---|---|
| EAN | 4013288184276 |