Sarja kuusiokolo-iskuhylsyjä 1/2 tuuman nelikantaan, 9 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuville, kierre M5–M24.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvitalttahylsyt: 9 kpl koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14; 17 mm
Säilytys: tekstiilipussissa tarrakiinnityksellä
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Pituus | 165 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 9 |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4–17 mm |
| Valmistajan merkintä | 8740 C HF 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639416 |
|---|---|
| EAN | 4013288184283 |