Sarja kuusiokanta-iskuhylsyjä 1/2 tuuman nelikanta, 6 osaa, pitkä
Styckpris:
104,56€
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardien DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkonelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuville kierrekoolla M5 − M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvitalttahylsyt: 6 kpl koot 4; 5; 6; 7; 8; 10 mm
Säilytys: tekstiilipussissa, tarrakiinnitys
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsy |
|---|---|
| Pituus | 165 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; kuusiokoloavain; kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 6 |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4–10 mm |
| Valmistajan merkintä | 8740 C HF 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639417 |
|---|---|
| EAN | 4013288185457 |