Kuusiokoloruuvitalttahylsysarja 1/2 tuuman nelikulma 10 osaa 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuville kierteellä M5–M27.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvitalttahylsyt
Kuusiokolo: 10 kpl nro 643200
koko 4; 5; 6; 7; 8; 10;
12; 14; 17; 19
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsy |
|---|---|
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain; Kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 10 |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4-19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63940410 |
|---|---|
| EAN | 4018754261642 |