Ruuvauskärkihylsy Phillips-kärjille, 1/4 tuumaa 2
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu nopeaa tartuntaa varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| ⌀ kiinnityspuoli | 11 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3.1 - 5.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6316252 |
|---|---|
| EAN | 4045197559760 |