Ruuvinvääntimen hylsy, 1/4 tuumaa, Torx® pitkä
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäviisteytetty nopeaan otteeseen ruuvinkannoista. Kiinnityskara reiällä standardin DIN 3120-D 6,3 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Torx®-profiili | TX25 |
| Profiilimitta a | 4.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631780 |
|---|---|
| EAN | 4045197382214 |