Ruuvinväänninhylsy, 1/4 tuumaa Torx® Lyhyt Tx40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Toteutus | Lyhyt |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Torx®-profiili | TX40 |
| Profiilimitta a | 6.6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G631813TX40 |
|---|---|
| EAN | 4069515007474 |