Ruuvauskärkihylsy, 1/4 tuumaa Torx®-kärjille, lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu nopeaa tartuntaa varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Toteutus | Lyhyt |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Torx®-profiili | TX25 |
| Profiilimitta a | 4.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631813 |
|---|---|
| EAN | 4062406235291 |