Kuusiokolo-ruuvauskärkihylsy 1/2", pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7422
Malli
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko vastaanottaa ja välittää käyttöenergian. Sisäneliö tiukoilla toleransseilla varmaa ja vakaata kiinnitystä varten käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu. Kärki sitkeästi karkaistua, erittäin kovaa materiaalia, kiiltävä.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22.5 mm |
| Kuusikulmainen | 12 mm |
| Pituus | 140 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 643329 |
|---|---|
| EAN | 4062406062231 |