Kuusiokoloruuvinväänninhylsy 3/8 tuumaa, eristetty 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
DIN 7422.
Rakenne
Muovieristyksellä 1000 V:iin asti standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteisiin asti 1000 volttia. Turva-alueella vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689) saa yhdistää keskenään.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn aina 1 000 V:n jännitteeseen asti. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkaluja tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisillä osilla, joiden jännite ylittää 1 000 V.
Normi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
DIN 7422.
Malli
Muovieristyksellä 1000 V:iin asti standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteillä 1000 volttiin saakka. Turva-alueella saa yhdistellä keskenään vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuvitaltta |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | hylsyavainkärki |
| Pinta | muovieristetty |
| Lukitusrenkaalla | ei |
| Pallonmuotoisella päällä | ei |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
| Pituus | 75 mm |
| Terän pituus, eristämätön | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6376895 |
|---|---|
| EAN | 4067263112785 |